Театр "Вояж-Престиж" - це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи.

Ось уже більш ніж 8 років приватний виїзний театр-студія „Вояж- Престиж” проводить свої вистави для різних вікових груп населення нашої країни, привносячи тим самим ту частинку культури в маси, яка так необхідна нам у ці не легкі часи. Не будемо перераховувати усіх заслуг нашого театру, їх за довгі роки існування театру дуже багато, це і участь в усіляких конкурсних програмах і активна участь у благодійних акціях в підтримку незахищених верств населення, акції боротьби проти наркоманії та комп’ютерної залежності, підтримка екологічних проектів та багато іншого. Одне те, що у своїх рецензіях ІГПО КМПУ ім. Б.Д. Грінченка описує діяльність нашого театру як освітньо-просвітницьку говорить багато.

За 8 років існування театру було пройдено не малий шлях становлення. Ми росли і розвивалися, шукали нові способи втілення у життя наших творчий ідей. Поступово розширювалася і глядацька аудиторія театру. Завдяки великому репертуару ми можемо здивувати навіть найвибагливішого глядача, а наші спектаклі обов`язково зацікавлять як дорослих, так і дітей.

Характерною особливістю постановок театру "Вояж-Престиж" є те, що майже всі вони окрім розважальної, несуть в собі ще й культурно-повчальну складову. Тематика наших театральних вистав є досить сучасною:

• Комп`ютерна залежність та її профілактика
  • Здоровий спосіб життя
  • Соціальна нерівність
  • Залежність від сучасних мобільних телефонів та гаджетів
  • Пожежна та електробезпека
  • Патріотизм та любов до батьківщини

Також у своєму активі ми маємо вистави, що поставлені за мотивами народних казок з усього світу. Окрім всіх вищезазначених тем, ми ставимо класичні драматургічні постановки та надаємо широкий спектр послуг з підтримки різноманітних заходів (дні народження, корпоративи, Новий рік, тощо). Співпрацюючи з театром "Вояж-Престиж" ви можете розраховувати на професіоналізм, якість, пунктуальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Перелік послуг, які ми пропонуємо

• Театралізовані постановки для дітей та дорослих (антрепризи для всієї родини);
  • Професійна театралізована підтримка будь-яких тематичних заходів;
  • Професіне звукове супроводження;
  • Виготовлення костюмів та декорацій для виїзних театрів;
  • Майстерня експериментальної режисури;
  • Народний театр.

Наші переваги

Професійні актори

За роки існування театру створенна професійна труппа акторів, кожен з яких має вищу акторську освіту та є випускником престижного акторського ВУЗу України.

Оригінальні костюми

Театр має власного професійного костюмера-декоратора, який власноруч виготовляє костюми, декорації та реквізит для виступів. Це означає, що таких костюмів та декорацій ви не побачите у жодному театрі!

Цікаві спектаклі

Художнім керівником театру є Бачинська Надія Миронівна. Її багаторічний досвід та професіоналізм дають змогу ставити та показувати дійсно цікаві вистави.

Демократичні ціни

Мінімальна вартість квитка на на нашу виставу - 25 грн. Також ми гарантуємо індивідуальний підхід та приємні умови співпраці для кожного клієнта.

Вдячні клієнти

Театр "Вояж-Престиж" - це перш за все задоволенний глядач. Ми пишаємося тим, що упродовж 8 років наші послуги отримало більше 2000 клієнтів, як фізичних, так і юридичних осіб.